Szukaj

Biuro, magazyn główny:

 

Teren Gdańskiej Stoczni Remontowej

ul. Na Ostrowiu 1

80-151 Gdańsk

e-mail: biuro@cube-rusztowania.pl

 

 

  

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Osoby do kontaktu:


Grzegorz Grzenkowicz - kierownik projektu

tel. +48 (0) 500-074-397

e-mail g.grzenkowicz@cube-rusztowania.pl

 

Janusz Hallmann - kierownik projektu

tel. +48 (0) 513-171-019

e-mail j.hallmann@cube-rusztowania.pl

 

Andrzej Byczkowski - kierownik magazynu

i logistyki

tel. + 48 (0) 509-264-080

e-mail a.byczkowski@cube-rusztowania.pl



 






Dane firmy:

 

CUBE - Techniki Rusztowaniowe sp. z o.o., sp. k.

ul. Leśna 36

83-300 Kartuzy

POLSKA

NIP PL 589-201-65-78

REGON 36079736000000

KRS 0000540924

Sąd Rejonowy Gdańsk Północ

VIII wydział gospodarczy KRS


Adam Jakubowski - prezes zarządu

tel. + 48 (0) 509-264-090

e-mail a.jakubowski@cube-rusztowania.pl

 

Karolina Faryn - sekretariat

tel. + 48 (0) 513-014-109

e-mail biuro@cube-rusztowania.pl

 

Sylwia Jakubowska - specjalista ds.finansowo-kadrowych (prokurent)

tel. +48 (0) 505-657-536

e-mail s.jakubowska@cube-rusztowania.pl